O Przystanku

To pierwsza taka inicjatywa na Śląsku skierowana dla przyszłych par młodych. Spotkanie z trzema fajnymi babkami, który łączy jeden cel – przybliżyć, pokazać, zdradzić Wam tajniki pracy florysty (Kwiaty w kredensie), makijażysty (Wizerunek sukcesu Joanna Dejneka) i fotografa (Kolonowe Agnieszka Kolon) w Waszym dniu. Na spotkaniu tym dowiesz się, kiedy odpowiednio wcześnie umówić się do nas wszystkich, kiedy zamówić kwiaty (ile dni, miesięcy przed ślubem), co ma wpływ na cenę, jakość kwiatów itp. Poznasz tajemnice makijażu ślubnego, a nawet doświadczysz go na własnej skórze. Dowiesz się jak odpowiednio wcześnie przygotować cerę pod makijaż abyś wyglądała olśniewająco w ten wyjątkowy dzień. Fotograf podpowie gdzie wybrać się w plener, jakie zdjęcia są na czasie itp.
Pewnie zastanowisz się przez moment, czym różni się to od targów ślubnych? Tym, że na nasze spotkanie mogą dostać się tylko nieliczni, ilość osób jest ograniczona, co tworzy wyjątkowy klimat, kameralny, daje możliwość zadania najdziwniejszego pytania, może dla kogoś krępującego. Jesteś z nami i widzisz na czym polega nasza praca, doświadczasz jej w przyjemnej atmosferze przy kawie. My jesteśmy tam dla Ciebie i wynosisz ze spotkania tyle wiedzy ile potrzebujesz.
Śledź nas, bo na każdym spotkaniu będzie coś, co Cię zaskoczy, rozwieje Twoje obiekcje i zachęci do współpracy.

Przystanek Ślub - II edycja

Zapraszamy serdecznie

Druga edycja, drugie spotkanie w małym gronie, ponieważ spotkanie będzie tylko dla wyznaczonej ilości osób ( nie chcemy tworzyć czegoś w stylu targów ślubnych), ponieważ ten czas jest tylko dla Was i my chcemy spędzić go z Wami, poświęcić każdemu z osobna czas. Obserwujcie nas, śledźcie wydarzenie….będzie dużo niespodzianek.
Czekamy na Was!

O nas

poznaj osoby odpowiedzialne za przystankowe zamieszanie

Referencje

poznaj opinie uczestników projektu
  • Super wydarzenie! Byłam na pierwszej edycji. Przygotowywałam się wtedy do ślubu i nie ukrywam, że dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy. Polecam wszystkim, którzy myślą o ślubie bądź są tuż przed nim! Nikt tak dobrze się na tym nie zna, jak te panie 🙂.

    Barbara
  • Gorąco polecam Przystanek Ślub wszystkim przyszłym pannom młodym i nie tylko !
    Podczas I spotkania trzy urocze panie dzieliły się nami wiedzą i doświadczeniem na temat florystycznych trendów ślubnych, technik makijażu oraz profesjonalnie wykonanych zdjęć podczas tak ważnego dnia… Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie organizatorek widać w efektach ich pracy. Serdecznie polecam zarówno osobom, które mają już wyznaczoną datę ślubu, jak i tym, którzy w przyszłości planują sprawić ten właśnie dzień, najpiękniejszym.

    Dominika