O Przystanku

To pierwsza taka inicjatywa na Śląsku skierowana dla przyszłych par młodych. Spotkanie z trzema fajnymi babkami, który łączy jeden cel – przybliżyć, pokazać, zdradzić Wam tajniki pracy florysty (Kwiaty w kredensie), makijażysty (Wizerunek sukcesu Joanna Dejneka) i fotografa (Kolonowe Agnieszka Kolon) w Waszym dniu. Na spotkaniu tym dowiesz się, kiedy odpowiednio wcześnie umówić się do nas wszystkich, kiedy zamówić kwiaty (ile dni, miesięcy przed ślubem), co ma wpływ na cenę, jakość kwiatów itp. Poznasz tajemnice makijażu ślubnego, a nawet doświadczysz go na własnej skórze. Dowiesz się jak odpowiednio wcześnie przygotować cerę pod makijaż abyś wyglądała olśniewająco w ten wyjątkowy dzień. Fotograf podpowie gdzie wybrać się w plener, jakie zdjęcia są na czasie itp.
Pewnie zastanowisz się przez moment, czym różni się to od targów ślubnych? Tym, że na nasze spotkanie mogą dostać się tylko nieliczni, ilość osób jest ograniczona, co tworzy wyjątkowy klimat, kameralny, daje możliwość zadania najdziwniejszego pytania, może dla kogoś krępującego. Jesteś z nami i widzisz na czym polega nasza praca, doświadczasz jej w przyjemnej atmosferze przy kawie. My jesteśmy tam dla Ciebie i wynosisz ze spotkania tyle wiedzy ile potrzebujesz.
Śledź nas, bo na każdym spotkaniu będzie coś, co Cię zaskoczy, rozwieje Twoje obiekcje i zachęci do współpracy.

Przystanek Ślub - II edycja

Zapraszamy serdecznie

Druga edycja, drugie spotkanie w małym gronie, ponieważ spotkanie będzie tylko dla wyznaczonej ilości osób ( nie chcemy tworzyć czegoś w stylu targów ślubnych), ponieważ ten czas jest tylko dla Was i my chcemy spędzić go z Wami, poświęcić każdemu z osobna czas. Obserwujcie nas, śledźcie wydarzenie….będzie dużo niespodzianek.
Czekamy na Was!

O nas

poznaj osoby odpowiedzialne za przystankowe zamieszanie

Referencje

poznaj opinie uczestników projektu