2017-09-20

Trendy ślubne 2018 roku

trendy ślubne

Czy zastanawialiście się już jakie trendy ślubne będą miały miejsce w 2018 roku. Osoby, które biorą ślub w następnym roku pewnie już śledzą wszelakie fora dotyczące organizacji i najnowszych stylizacji ślubnych.
Co najmniej dwa trendy z 2017 roku będą miały swoją kontynuację w następnym roku!
Jest to uwielbiany przeze mnie osobiście styl boho, jak również styl vintage.
Boho będzie jeszcze bardziej szalony i odważny, przesycony kolorami, mocnymi i wyraźnymi, czasami mocno kontrastowymi ale idealnie ze sobą współgarjącymi. Fiolet, pomarańcz od soczystego po zachodzące słońce, bordo, ognista czerwień, wino, granat, totalne szaleństwo! To będą dominujące kolory w Waszych bukietach i dekoracjach florystycznych. Idealna propozycja dla osób, które planują ślub w plenerze, pod wielkim namiotem, w pięknym ogrodzie bądź zapomnianej stodole, która to w roku 2017 kojarzyła się często ze ślubem rustykalnym, a nie boho.
Krzesła przy stole – każde z „innej parafii”, kolorystycznie zróżnicowane, totalne szaleństwo. Wracamy do czasów hippy i boho w 100%, gdzie wszystko było dozwolone, nie ograniczamy wyobraźni!
Styl vintage będzie natomiast bardziej industrialny! Nadal obowiązywać będą delikatne koronki, piękna biżuteria (najlepiej babcinych czasów), stare złoto, delikatna biel. Przenosimy się do czasów retro ale nadajemy akcent współczesności. Połączenie betonu i stlowych konstrukcji z koronką…. niemożliwe?! A jednak! No i jak pięknie pasujące do siebie, no bo przecież przeciwieństwa się przyciągają.

Chcecie więcej nowości? Zapraszam do kolejnego wpisu, już wkrótce.