2018-12-03

Ślub jesienią

Jeżeli jesteś osobą, która zastanawia się czy wziąć ślub jesienią, to ja jestem osobą, która zdecydowanie temu mówi TAK!

Uwielbiam jesień i jej ciepłe kolory, od żółci przez pomarańcz, brązy i borda. Nie ma nic bardziej romantycznego od ciepłego słońca, opadających liści i delikatnego powietrza.

To idealny czas na wspaniałe dodatki w bukietach i to o różnych barwach, to moment w którym natura daje nam wszystko co najpiękniejsze. Łąki wypełnione są kłosami, kolbami kukurydzy, słonecznikami….

Całe to piękno jesteśmy w stanie przenieść na wystrój i dekoracje Twojego wymarzonego dnia. Foto: Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna

modele: Marlena i Damian
Makijaż: Beata Kowalska Piękniejsza
Fryzura: Ola Tytko salon Maniewski Katowice
Sukienka: Patricia Szlażko Designer Suknie Ślubne
Manicure: NailRoom
Kwiaty: Kwiaty w kredensie- pracownia florystyczna

Na początku listopada zrobiliśmy cudowną sesje stylizowaną, która miała również na celu pokazać Wam uroki jesieni. Na miejsce zdjęć wybraliśmy Śląski Skansen w Parku Chorzowskim. Niesamowity klimat starych chat, dodaje tylko uroku zdjęciom, które robione były w godzinach przedpołudniowych, miało to wielkie znaczenie dla fotografa, aby słońce było w odpowiednim miejscu i wysokości.
Bukiet panny młodej składał się z delikatnie kremowych róż, wypełniony był min eukaliptusem, mimozą i kawą. Do tego pani młodej zaproponowałam wianek, który podkreślał jej niesamowitą urodę. Makijaż dopasowany był do wybranych przeze mnie kolorów w bukiecie, użyte zostały w nim delikatne kremy i brązy. Sukienka miała za zadanie podkreślić idealną figurę panny młodej, a pan młody miał swoim ubraniem uzupełniać i podkreślać szczegóły, dopinając idealnie całość. Stąd dodatki poszetek, szelek oraz marynarki współgrały kolorystycznie z panną młodą.

To bardzo ważne aby każdy z tych elementów ze sobą współgrał. Mam nadzieję, że zdjęcia przekonają Cię tylko w swojej decyzji, że jesień to dobry czas na ślub!

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zapraszam do galerii na stronie.